تجهیزات آزمایشگاهی و رباتیک تخصص ماست

شرکت آژند پژوهان توس در سال ۱۳۸۷ با ترکیبی از متخصصین در زمینه های کاری مختلف شروع به کار کرد. هدف اصلی شرکت، بومی سازی تکنولوژی روز دنیا با کمک دانش داخلی بود. پس از سالها سرمایه گذاری فکری و مالی در زمینه های دستگاه های مکاترونیکی و رباتیک ، در سال ۱۳۹۲ زمینه ساخت تجهیزات آزمایشگاهی نیز به دستور کار شرکت افزوده شد که پس از مدت کوتاهی منجر به تولید تجهیزات بسیاری گردید. امید آن می رود که بر اساس برنامه های بلند مدت شرکت، گام های بلندی در جهت صادرات محصولات این شرکت در سالهای بعد برداشته شود.

ما عاشق خلق پروژه های جدید هستیم.

همه روزه و بدون وقفه، واحد تحقیق و توسعه شرکت بر روی افزودن تنوع کاربردی به سبد محصولات شرکت فعالیت می نماید. قطعا این مهم بدون حمایت شما مشتریان محترم و تلاش جوانان نخبه این سرزمین اتفاق نمی افتد.

۱۸۷+

پروژه های تکمیل شده

۱۱۷+

اعضای تیم متخصص

۱۸+

جوایز دریافت شده

تاریخچه ما

شرکت ساختمانی و صنعتی ما از سال ۱۳۸۷ تاسیس شد

با بیش از ۱۳ سال تجربه، همچنان با متخصصان و طراحان حرفه ای همکاری می کنیم و هر روز بر ارتقا کیفیت محصولاتمان تاکید داریم.

همواره سعی شده تا با بهره گیری از علم روز ، تخصص های بومی و همچنین دانش و تعهد جوانان نخبه کشور، محصولاتی با کیفیت ، رو به رشد و در حد استانداردهای جهانی عرضه کنیم. قطعا برای این هدف سقفی قائل نیستیم و در صده جدید ، تلاش میکنیم تا به یکی از قطب های تولید تجهیزات آزمایشگاهی ساخت ایران تبدیل شویم.

آیا به دنبال یک کارشناس طراحی و ساخت تجهیزات خاص صنعتی و یا آزمایشگاهی هستید؟

X